Šie metai tapo vieno smagiausių mūsų organizuoto projekto, Kėdainiai RuN, pradžia. Pirmąjį etapą pradėję dar tuomet, kai pakelėse buvo sniego, antrąjį sutikome leidžiantis saulei, sujungę automobilių žibintus, o trečiąjį, vykusį praėjusį šeštadienį, vykdėme dieną, sausoje, laikinoje trasoje, įkurtoje Kėdainių pramonės rajone.

Paskutiniame etape, su patikimo varžybų partnerio Ramirent pagalba, statėme žiūrovams tribūnas, nuo kurių atsivėrė puikus vaizdas į beveik visus klastingus trasos posūkius ir į pertraukos metu vykusį Kėdainiečio Simono Vilčinsko drifto pasirodymą! Finaliniame Kėdainių mero taurės iššūkyje dalyviams nebuvo lengva, keletas dalyvių buvo priversti trauktis iš varžybų dėl techninių gedimų ir važiavimo metu patirtų avarijų.

Kiekvienas iš etapų buvo unikalus. Dalyviai stengėsi ir ruošėsi kaip įmanydami, siekdami pagrindinio sezono prizo – Kėdainių mero taurės. Tą galima buvo pastebėti ir sezono taškų lentelėje, kurioje, prieš trečiąjį etapą, tarp Andrius Bakšio ir Gyčio Stalerūno SGC3 klasėje buvo vienodas taškų skaičius. Bet paskutinėse sezono varžybose į šio dueto kovą įsimaišė ir pirmosios vietos taurę laimėjo Vaidas Miščikas. Gytis liko antroje vietoje, o trečiąją užėmė Arnas Šleivys. Visi prizininkai vairavo BMW automobilius.

SGC1 klasėje visą sezoną pirmavęs ir trečiajame etape gazo neatleidęs nugalėjo Aurimas Margevičius. Antrasis liko Darius Gutauskas, trečiasis – Paulius Dabkevičius. SGC2 klasėje pirmąsias dvi vietas užėmė broliai Žydrūnas ir Simonas Vilčinskai. Trečiasis finišavo Karolis Kupriūnas. Galingiausioje, SGC4 klasėje, pirmąją vietą užėmė Vytis Pauliukonis, antrąją Jordanas Kubilius, trečiąją Daivaras Juškys. Laisvojoje klasėje dominavo dalyviai, kurie jau buvo spėję apšilti kojas per savo klasių važiavimus. Pirmuoju tapo Vytis Pauliukonis, antrasis Vaidas Miščikas, trečiasis – Jordanas Kubilius. Negausioje jaunimo klasėje pirmas 3 vietas pasidalino Nojus Praniulis, Karolis Kupriūnas ir Paulius Šernas. Damų klasėje pirmoji finišavo Evelina Drilingienė, antroji Kristina Kučinskaitė ir trečioji Rūta Saladžienė.

Visos sezono pergales vedė prie pagrindinio čempionato prizo – Kėdainių mero taurės, kuri buvo skirta kiekvienos klasės pačiam greičiausiam sezono pilotui. Kėdainių mero taures įteikė Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis . SGC1 klasės taurė atiteko Aurimui Margevičiui, kuris visą sezoną savo klasėje neužleido lyderio pozicijos ir nuo artimiausio konkurento nutolo net 23 taškais. SGC2 klasės sezono greičiausiu tapo Žydrūnas Vilčinskas. SGC3 klasės mero taurę namo išsivežė Vaidas Miščikas. Vytis Pauliukonis buvo greičiausias SGC4 klasėje. Laisvosios klasės greičiausiojo taurė atiteko Gyčiui Stalerūnui. Jaunimo – Nojui Praniuliui.  

Intriga damų klasėje nepaliko abejingų. Sezone pirmavusi Agnė Mažeikienė pirmajame važiavime patyrė avariją ir tęsti su turimu automobiliu varžybų negalėjo. Vienintelis šansas sėkmingai užbaigti varžybas ir sezoną buvo žaibišku greičiu suorganizuotas pakaitinis automobilis, kurio dėka Agnė galėjo tęsti važiavimus. Nors paskutiniame Kėdainių mero taurės etape lenktynininkė finišavo septintoje pozicijoje klasėje, tačiau avansu sukaupti taškai metinėje įskaitoje vieno taško persvara Agnei užtikrino pirmąją vietą sezone!

Norime tarti didelį ačiū mūsų partneriams ir draugams, kurie prisidėjo prie Kėdainių mero taurės pirmojo sezono įvykimo! Dėkojame Kėdainių rajono savivaldybės merui Sauliui Grinkevičiui bei savivaldybei už visokeriopą pagalbą, Ovidijui Kačiuliui – didelį rūpestį, Ramirent – patikimą ir gerą infrastruktūrą renginio dalyviams, Daumantų skonio meistrams už nuostabaus skonio prizus dalyviams ir Dynami:t, kuris įkrauna tiek mūsų, tiek pilotų baterijas! Pasimatysime kitais metais!

Categories: Uncategorized

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *