https://www.youtube.com/watch?v=SoYI-5DmDcs

Akademija

Kas yra autosportas? Ko reikia, norint tapti lenktyninku? Užteks pūst burbulus!

Aptarnavimas

Mūsų komandos technikai – puikūs specialistai! Sužinok daugiau!

Parduotuvė

Patinka ką mes darome?  Puiki proga paremti mus nusiperkant atributikos!

Mes esame Kauno technikos kolegijos studentai! Į automobilių sportą atėjome nuo 2014 metų. Mūsų tikslas – sėkmingas varžybų bei įgyvendinamų projektų finišas.

Komandos sudėtyje – keli tuzinai veržlių, energingų bei linksmų studentų pasiruošusių 110% įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.

Komanda

Susipažinkite su keleta mūsų komandos narių!

Povilas Bonkevičius

Komandos vadovas

Esu Povilas Bonkevičius, KTK Racing Division komandos lyderis, įkūrėjas ir lenktynininkas, baigęs studijas Kauno technikos kolegijoje. Mano gyvenimo aistra - automobilių sportas. Mėgstu svajoti ir siekti ambicingų, užsibrėžtų tikslų. Man labai patinka bendrauti ir dalyvauti lenktynėse!

Dinas Karpičius

Vyr. Inžinierius

Esu Dinas Karpičius, Vyr. Komandos inžinierius. Vaikystėj mėgau lego, dabar lego užsiimam savo bazėj. Nieko nesureikšminu, tik priverčiu dalykus veikt. Tikslas aiškus, kimbam į darbus!

Tomas Martinkus

Projektų organizatorus

Labas! Esu Tomas Martinkus, KTK Racing Division komandos renginių organizatorius. Esu antro kurso Kauno technikos kolegijos studentas. Mėgstu svajoti ir siekti svajonių įgivendinimo. Esu priklausomas nuo autosporto.

Arnas Uzdila

Media specialistas

Autosportas - mano viso gyvenimo svajonė, o komanda tapo puikia vieta į jį įsilieti. Nuo 2017-ųjų esu komandos marketingo/media vadovas, ir rūpinuosi visa komandos sklaida. Be galo mėgstu automobilius, todėl beveik visas laisvas laikas jais ir užimtas - nuo restauracijų, ir savęs filmavimo, tvarkant beviltiškus gedimus, iki fotografavimo varžybų metu. Sekite mus - bus įdomu!

Tadas Puidokas

Technikas

Aš esu Tadas, ir aš antram gyvenimui prikėliau TDS. Tokiem žygiam save pasiruošiau jau 3-ius metus dirbdamas tik su sportiniais automobiliais, kurie ir yra mano aistra. Laisvalaikį paprastai leidžiu bandydamas standartinių automobilių ribas bekelės trasose. Moku virint. Draugai sako, kad „kregždei“ slenksčius pervirinčiau užsimerkęs. Tai tiek 🤷🏼‍♂️

#ktkracingdivision