https://www.youtube.com/watch?v=SoYI-5DmDcs

Nori paremti mūsų veikla? Skirk 1,2%

Akademija

Kas yra autosportas? Ko reikia, norint tapti lenktyninku? Užteks pūst burbulus!

Aptarnavimas

Mūsų komandos technikai – puikūs specialistai! Sužinok daugiau!

Parduotuvė

Patinka ką mes darome?  Puiki proga paremti mus nusiperkant atributikos!

Įrašai

Paskaitykite ką įdomaus parašėme!

AutosportasGaming
2020 11 gegužės

Bimas virtualioje aplinkoje

Tobulindami savo įgūdžius daug laiko praleidžiame ne tik trasoje, bet ir virtualiose lenktynių platformose. Viena iš jų yra „Assetto Corsa“. Norėdami priartėti kiek galima arčiau…
Autosportas
2020 30 balandžio

Sezono pradžia. Kuo šis sezonas bus ypatingas?

Pirmieji šio sezono komandos testai: Šiais metais komanda pabudo anksčiau, jau spėjo pratęstuoti naują „Urta“ automobilį, kurį pilotuos pastarosios komandos lenktynininkas Andrius Čilvinas. Čia mūsų…

Mes esame Kauno technikos kolegijos studentai! Į automobilių sportą atėjome nuo 2014 metų. Mūsų tikslas – sėkmingas varžybų bei įgyvendinamų projektų finišas.

Komandos sudėtyje – keli tuzinai veržlių, energingų bei linksmų studentų pasiruošusių 110% įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.

Komanda

Susipažinkite su keleta mūsų komandos narių!

Povilas Bonkevičius

Komandos vadovas

Esu Povilas Bonkevičius, KTK Racing Division komandos lyderis, įkūrėjas ir lenktynininkas, baigęs studijas Kauno technikos kolegijoje. Mano gyvenimo aistra - automobilių sportas. Mėgstu svajoti ir siekti ambicingų, užsibrėžtų tikslų. Man labai patinka bendrauti ir dalyvauti lenktynėse!

Tomas Martinkus

Projektų organizatorus

Labas! Esu Tomas Martinkus, KTK Racing Division komandos renginių organizatorius. Esu antro kurso Kauno technikos kolegijos studentas. Mėgstu svajoti ir siekti svajonių įgivendinimo. Esu priklausomas nuo autosporto.

Tadas Puidokas

Technikas

Aš esu Tadas, ir aš antram gyvenimui prikėliau TDS. Tokiem žygiam save pasiruošiau jau 3-ius metus dirbdamas tik su sportiniais automobiliais, kurie ir yra mano aistra. Laisvalaikį paprastai leidžiu bandydamas standartinių automobilių ribas bekelės trasose. Moku virint. Draugai sako, kad „kregždei“ slenksčius pervirinčiau užsimerkęs. Tai tiek 🤷🏼‍♂️

Aistė Žurinskaitė

Media specialistė

Esu Aistė Žurinskaitė, būsima reklamos specialistė. Atsakinga už soc. tinklus, media, internetinę svetainę bei atributiką. Begalo myliu automobilius ir autosportą. Adrenalinas važiuojant trasoje man ne svetimas dalykas. Dalyvauju beveik visuose automobilių renginiuose, o mano svajonė paruošti savo Mx-5 show off'ui.

#ktkracingdivision