Žiemą visas veiksmas autosporto pasaulyje tarytum apmiršta ir ilsisi po ilgo ir alinančio sezono. Tačiau taip atrodo tik iš pirmo žvilgsnio.

Ką mes nuveikėme pabaigę 2018-ųjų sezoną? Padėkojome savo partneriams ir bičiuliams už visas gražias kartu išgyventas akimirkas ir pasiekimus, ir pradėjome regzti ateinančio – 2019-ųjų metų sezono planus! Komanda daug dirbo ir tarėsi, kur šiemet važiuoti pasibaigus „Autoplius Fast Lap“ race, ir endurance varžyboms, kokią technika ruošti, kokiose disciplinose ji dalyvaus, kaip atrodys šiemet, ir ką parodyti Jums – tiems kurie sekate komandos gyvenimą ne tik varžybų metu. Idėjų buvo, ir yra daug, tačiau praeitais metais išbandytos ilgų distancijų lenktynės mus sužavėjo. Jose atsiskleidžia ne tik pilotų galimybės, tačiau ir visa likusi komanda. Varžybų, ar šalių kuriose planuojame važiuoti dar neatskleisime, nes dar deriname 2019-ųjų sezono biudžetą ir kalbamės su komandos partneriais, tačiau pažadame – bet kokiu atveju bus linksma!

Komandos sudėtį šiemet jau spėjo papildyti naujieji Kauno technikos kolegijos studentai, su kuriais per 2 mėnesius vykusius užsiėmimus artimai susipažinome ir išsiaiškinome kiekvieno stipriąsias puses. Tam mums labai pagelbėjo „Kartlandas Racing“ kolektyvas. Kartu su jais mokiname savo naujuosius narius ką reiškia aptarnauti sportinę techniką prieš varžybas ir jų metu, na o svarbiausia – mokinamės darniai dirbti kaip komanda.

Komandos technikai, kartu su Kauno technikos kolegijos specialistų – dėstytojų, pagalba, sutvarkė ir paruošė patogiam darbui senąsias komandos dirbtuves. Atsinaujinusi bazė puikiai tiks tiek technikų darbui, tiek media komandos projektams. Vieną jų jau matėte, ir galime išduoti, kad tai naujausias „Kregždžių lizdo“ narys – Sandėlis. BMW E36 1.8TDS Touring, kurio laukia nauji, šiuose kraštuose dar nematyti pokyčiai ir kelionės. Kolkas apie jį išduosime tiek, na o atsinaujinusios bazės pristatymą planuojame jau netrukus! 

Žiemos laikotarpiu nusprendėme nesiplėšyti ir veiklos kiekį sumažinome, kad galėtume tinkamai pasiruošti ateinančiam sezonui, tačiau tikrai stengsimės pranešti visas naujienas Jums pirmiesiems, ir neleisime apie mus pamiršti! Susitikti su komanda ir pakalbėti tiek apie studijas Kauno technikos kolegijoje, tiek apie autosportą, galėsite vasario 7-9 vyksiančioje studijų parodoje LITEXPO. Lauksime Jūsų ten 😉 #StayTuned!

Categories: Uncategorized

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *