Mūsų komanda

Mūsų komanda – Kauno technikos kolegijos studentai. Kartu siekiame aukštumų automobilių sporte, įvairiuose projektuose bei gerų inžinierių paruošime jau nuo 2014 metų. Kauno technikos kolegija – viena iš stipriausių inžinerinių specialistų paruošimo institucijų Lietuvoje.


Kartodromas

„Kartlandas“ kartodromų filialas išsidėstęs po visą Lietuvą. Stipriausias kartodromų filialas Lietuvoje. Kartlando kartodromuose treniruojamės mes, lenktynininkai gerinantys savo vairavimo įgūdžius ir taip – čia gimsta Čempionai! Nuo sutaupytos sekundės iki varžybų bei įmonių “team building” renginių!


Tepalai

Liqui Moly tepalus naudojame nuo pat mūsų debiuto. Molibdeno turintys tepalai saugo mūsų variklių resursą bei užtikrina geriausias tepimo savybes aukštose temperatūrose. Tai palaiko mūsų sėkmę ir palengviną darbą mūsų komandai.


Degalai

Natūralu, kad taupo visi. Neišeitis ir mūsų studentiška komanda! Per sezoną sutaupyta pinigų suma leidžia mums ne tik skirti daugiau dėmesio automobilių techniniui paruošimui, bet ir treniruotėms! Jozita leidžia mums gerokai sutaupyti biudžetą ne tik trasose bet ir kasdieniniuose keliuose.


Mūsų energija

Unikalus energetinis gėrimas, padeda išlikti budriem ne tik studijavimo/konstravimo darbuose bet ir žvaliem varžybų bei didelių išbandymu metu. 


Mus stiprina

Renkamės Lietuviška produktą. Ilguose savaitgaliuose ir ypač varžybose labai svarbu neapkrauti organizmo suteikiant jam papildomų, būtinų angliavandenių. Įvairovė leidžia rinktis nuo pusryčių iki vakarienės raciono