Lenktynininkai

Susipažinkite su lenktynininkais, kurie lenktyniauja su komanda!

Andrius Čilvinas

Urta Race

Sveiki! Esu Andrius kitaip dar žinomas kaip Urta race. Savo lenktynininko karjerą, manau, pradėjau kaip ir daugelis – konstruodamas automobilius, bet bėgant laikui aistra lenktynėms ir buvimui trasoje augo, o noras lenktyniauti tapo didesnis už norą konstruoti automobilius.
Galiu pasakyti: tapti lenktynininku nėra taip paprasta kaip atrodo, treniruotės trasoje su automobiliu nėra vienitelis dalykas, kuris tave paruošia kaip lenktynininką – turi „prisijaukinti“ automobilį, taip pat negali pamiršti lavinti savo reakciją ir turėti puikų fizinį pasiruošimą. Siekiant maksimalių rezultatų trasoje, turiu pilnai susikoncentruoti į lenktynes.
Man lenktynės – užsibrėžtų tikslų ir rezultatų siekimas, o su tuo reikia daug dirbti.
Kad galėčiau susikoncentruoti į pasiekimus trasoje savo lenktyninę techniką ir jos paruošimą pilnai patikiu KTK Racing Division aptarnavimo komandai.
Esu pasiruošęs atiduoti visas jėgas kovai trasoje, komanda laikykitės!

Jonas Ramanauskas

KTK Racing Division

Jonas – universalus lenktyninkas savo karjerą pradėjęs dar 2006 metais Lietuvos Artkart kartingų taurėje. 2007 metais tapęs Artkart taurės čempionu Jonas persėdo į kėbulinius automobilius ir per du sezonus tapo Lietuvos Rali-kroso čempionu. 2010 metais vedamas svajonės lenktyniauti formulių bolidais išvyko treniruotis į Le-Mans mieste įsikūrusia Autosport Academy kur po testų buvo pakviestas varžytis Prancūzijos Formulės 4 čempionate.

Jono ir komandos bendradarbiavimas žengia į ketvirtus metus. Viskas prasidėjo nuo susitikimo su Povilu KTK komandai norint įsigyti atsarginiu dalių tuometiniam komandos VW Golf 5 bolidui.

Netrukus Jonas prisijungė ir kaip pilotas ginti komandos garbę naktį vykstančiose „Autoplius FastLap“ ilgų nuotolių lenktynėse. 2019 metais debiutinėse komados lenktynėse – Aurum 1006 km Palangoje, Jonas vedė komandą kaip pagrindinis pilotas.

2020 metais Jonas išbandė save komandos vadovavo kėdėje atvesdamas vieną iš KTK ekipų, Aurum1006 lenktynėse, į 2 vietą TC3 įskaitoje.

2021 metų sezone Jonas pilotuos komandos 325cup automobilį ir varžysis Baltijos šalių čempionate.

Jono komentaras: Su nekantrumu laukiu kada galėsiu atstovauti KTK ekipą mano manymu sunkiausioje BaTCC klasėje. Tikiu, kad pavyks pasiekti aukštų rezultatų, kadangi komanda dirba užtikrintai, profesionaliai ir tiksliai niekuo nenusileidžiant nei vienai tarptautiniai ekipai kurias esu atstovavęs.

Komandos vadovo P. Bonkevičiaus komentaras: Jonas turi didelę tarptautinių lenktynių patirtį ir šaltus nervus, kas yra labai svarbu lenktynininko psichologijai. Jau kuris laikas, Jonas dalyvauja ir vidinėje komandos veikloje, kartu ieškome partnerių bei rėmėjių, ieškome sprendimų auginant komandos veiklą ilgesnėje perspektyvoje.

Mantas Jasiulevičius

Baltic Diag/KTK Racing Division

Mantas kartu su komanda jau nuo 2018 m., kai prasidėjo pirmieji išvažiavimai į wintergames, o pirmasis rimtas debiutas profesionaliose žiedinėse lenktynėse kartu su komanda įvyko 2020 m., kuomet jis ruošėsi startuoti Aurum 1006 km lenktynėse ir po to jose sėkmingai finišavo. Nors Mantas, kaip lenktynininkas prisijungė prie komandos 2020 m., tačiau automobilių sferoje jis ne naujokas.
Komandos vadovas Povilas – „Mantas yra labai komandiškas žmogus, turintis panašią viziją ir tikslus, Manto buvimas komandoje yra reikšmingas komandai augant kartu automobilių sporto kelyje. Mantas taip pat prisideda ir rūpinasi komandos infrastruktūra ko pasekoje galime greičiau tobulėti“.
Mantas – „Mano tikslai autosporte yra: įgauti patirties, tobulėti kaip pilotui, pasisemti neišdildomų emocijų ir išlieti energiją lenktynių trasose.“

Komanda

Susipažinkite su mūsų komanda!

Povilas Bonkevičius

Komandos vadovas

Esu Povilas Bonkevičius, KTK Racing Division komandos lyderis, įkūrėjas ir lenktynininkas, baigęs studijas Kauno technikos kolegijoje. Mano gyvenimo aistra - automobilių sportas. Mėgstu svajoti ir siekti ambicingų, užsibrėžtų tikslų. Man labai patinka bendrauti ir dalyvauti lenktynėse!

Tomas Martinkus

Projektų organizatorus

Labas! Esu Tomas Martinkus, KTK Racing Division komandos renginių organizatorius. Esu trečio kurso Kauno technikos kolegijos studentas. Mėgstu svajoti ir siekti svajonių įgivendinimo. Esu priklausomas nuo autosporto.

Tadas Puidokas

Vyr. Technikas

Aš esu Tadas, ir aš antram gyvenimui prikėliau TDS. Tokiem žygiam save pasiruošiau jau 4-is metus dirbdamas tik su sportiniais automobiliais, kurie ir yra mano aistra. Laisvalaikį paprastai leidžiu bandydamas standartinių automobilių ribas bekelės trasose. Moku virint. Draugai sako, kad „kregždei“ slenksčius pervirinčiau užsimerkęs. Tai tiek 🤷🏼‍♂️

Daumantas Pinkus

Infrastruktūra

Rokas Žlabys

Kartingų komandos lyderis

Sveiki! Esu Rokas, motorsporte esu jau 3 metus. Varžybu metu mane visada lydi šypsena, kuri nedingsta nei sekundei.
Labai mėgstu techninius iššukius, kurie padeda ne tik logiškai mąstyti, bet ir padeda išmokti ką nors naujo ar pritaikyti savo turimas žinias.
Lenktyniauju kartingu sporte, tačiau mano svajonė yra pereiti į automobilių sportą.

🚗 Dream car- Fairlady Z!

Valentinas Leskauskas

Technikas

Aš esu Valentinas, KTK Racing Division technikas.
Sportinių automobilių konstravimas, reguliavimas, bei priežiūra - tai yra mano aistra.
Kodėl autosportas? Nes tai ne tik lenktynės, bet ir gyvenimo būdas.
Svajonė - vieną dieną sukonstruoti sau sportinį automobilį ir su juo įveikti Niurburgringo trasą.