Komanda

Susipažinkite su mūsų komanda!

Povilas Bonkevičius

Komandos vadovas

Esu Povilas Bonkevičius, KTK Racing Division komandos lyderis, įkūrėjas ir lenktynininkas, baigęs studijas Kauno technikos kolegijoje. Mano gyvenimo aistra - automobilių sportas. Mėgstu svajoti ir siekti ambicingų, užsibrėžtų tikslų. Man labai patinka bendrauti ir dalyvauti lenktynėse!

Tomas Martinkus

Projektų organizatorus

Labas! Esu Tomas Martinkus, KTK Racing Division komandos renginių organizatorius. Esu trečio kurso Kauno technikos kolegijos studentas. Mėgstu svajoti ir siekti svajonių įgivendinimo. Esu priklausomas nuo autosporto.

Tadas Puidokas

Vyr. Technikas

Aš esu Tadas, ir aš antram gyvenimui prikėliau TDS. Tokiem žygiam save pasiruošiau jau 4-is metus dirbdamas tik su sportiniais automobiliais, kurie ir yra mano aistra. Laisvalaikį paprastai leidžiu bandydamas standartinių automobilių ribas bekelės trasose. Moku virint. Draugai sako, kad „kregždei“ slenksčius pervirinčiau užsimerkęs. Tai tiek 🤷🏼‍♂️

Daumantas Pinkus

Infrastruktūra

Rokas Žlabys

Kartingų komandos lyderis

Sveiki! Esu Rokas, motorsporte esu jau 3 metus. Varžybu metu mane visada lydi šypsena, kuri nedingsta nei sekundei.
Labai mėgstu techninius iššukius, kurie padeda ne tik logiškai mąstyti, bet ir padeda išmokti ką nors naujo ar pritaikyti savo turimas žinias.
Lenktyniauju kartingu sporte, tačiau mano svajonė yra pereiti į automobilių sportą.

🚗 Dream car- Fairlady Z!

Valentinas Leskauskas

Technikas

Aš esu Valentinas, KTK Racing Division technikas.
Sportinių automobilių konstravimas, reguliavimas, bei priežiūra - tai yra mano aistra.
Kodėl autosportas? Nes tai ne tik lenktynės, bet ir gyvenimo būdas.
Svajonė - vieną dieną sukonstruoti sau sportinį automobilį ir su juo įveikti Niurburgringo trasą.

Tautvydas Gudžiūnas

Videografas

Sveiki, esu Tautvydas. Jau keli metai kartu su KTK komanda fiksuojų jų laimėjimus ir pralaimėjimus, avarijas ir lenkimus, džiaugsmą ir liūdesį.

Lenktynininkai

Susipažinkite su lenktynininkais, kurie lenktyniauja su komanda!

Andrius Čilvinas

Urta Race

Sveiki! Esu Andrius kitaip dar žinomas kaip Urta race. Savo lenktynininko karjerą, manau, pradėjau kaip ir daugelis – konstruodamas automobilius, bet bėgant laikui aistra lenktynėms ir buvimui trasoje augo, o noras lenktyniauti tapo didesnis už norą konstruoti automobilius.
Galiu pasakyti: tapti lenktynininku nėra taip paprasta kaip atrodo, treniruotės trasoje su automobiliu nėra vienitelis dalykas, kuris tave paruošia kaip lenktynininką – turi „prisijaukinti“ automobilį, taip pat negali pamiršti lavinti savo reakciją ir turėti puikų fizinį pasiruošimą. Siekiant maksimalių rezultatų trasoje, turiu pilnai susikoncentruoti į lenktynes.
Man lenktynės – užsibrėžtų tikslų ir rezultatų siekimas, o su tuo reikia daug dirbti.
Kad galėčiau susikoncentruoti į pasiekimus trasoje savo lenktyninę techniką ir jos paruošimą pilnai patikiu KTK Racing Division aptarnavimo komandai.
Esu pasiruošęs atiduoti visas jėgas kovai trasoje, komanda laikykitės!